İlhamımızı doğanın renklerinden alıyoruz.

Doğa dostu kimliğimizden, çevreye saygımızdan hiç vaz geçmedik.

Drita Tekstil, 1970 yılında Tekstil sektörüne adım atmış
ve başarıyı disiplinli çalışma ve girişimciliği ile yakalamıştır.

Hakkımızda

Drita Tekstil, 1970 yılında Tekstil sektörüne adım atan, başarıyı disiplinli çalışma ve girişimciliği ile yakalayan Osman ELİBOL’un kurucu ortaklığında Anonim şirket olarak 1987 yılında kurulmuş ve faaliyetine günümüze değin aralıksız olarak devam etmektedir..

Yaklaşık 11000 m2 üretim alanına sahip olan fabrikamızda bulunan yüksek teknoloji ile donatılmış işletmemizde düz boya, rotasyon baskı, reaktif dijital – & transfer baskı, varak ve yakma baskı türlerinin de dahil olduğu geniş üretim ağımızla yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmayı kendimize ilke edinmiş durumdayız.

Misyon

Vazgeçilmez Misyonumuz, tekstil endüstrisinin hızlı büyüyen dinamikleri, kendi kendine yenileme ihtiyaçlarını, geniş üretim ağımızla karşılayabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Drita Tekstil, geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu hedefte ilerlerken günün koşullarına uyum sağlamaya ve teknolojik yeniliklere açık olmaya her zaman özen göstererek devam edecektir.

Koleksiyon

Desen tasarım & varyant & kumaş ARGE birimlerimizde dünya moda sektörünü yakından takip edip, en iyi şekilde harmanlayıp Drita Tekstil’ e özgü ürün çıkartmak en büyük gaye ve özelliğimizdir.

 

20.000’i aşkın desenden oluşan geniş bir koleksiyon ağına sahibiz. Buna her sezon min.300 desen eklenmektedir.

Kalite

Kalite gamımız, çok çeşitliliğe sahip dokuma ve örgü teknikleriyle oluşturulan, ARGE çalışmalarımızla sürekli kendini yenileyen, sınırsız, PAMUK & PES & VISKOZ & POLYAMID ELASTANLI / ELASTANSIZ dokuma & örme (yuvarlak * açık en * jakar) bayan fantezi kumaşlardan oluşmaktadır.

Çevre ve Doğa

Bütün bunları gerçekleştirirken de, doğa dostu kimliğimizle, çevre & doğaya önem verme sorumluluğu ve bilinci içerisinde havalandırma sistemlerinde dünyanın en iyi filtre teknolojilerini kullanarak, atık sularını S.S. Yeşil Çevre Arıtma Tesisine, diğer atıklarını da geri dönüşüm tesislerine göndererek çevreci üretim gerçekleştirip gelecek kuşaklara ve dünyamıza olan borcumuzu ödeyebilmenin huzuruyla yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.